Фотограф Радикальної партії відкрив виставку «75 відтінків Олега Ляшка»

У  Центрі сучасного мистецтва М17 українсько-азербайджанський фотограф Осман Карімов відкрив виставку «75 відтінків Олега Ляшка».

На знімках, представлених автором, Олег Ляшко зображений в побутових, іноді несподіваних та комічних ситуаціях, в яких народний депутат демонструє надзвичайну відкритість, життєлюбність, винахідливість і почуття гумору.

Протягом останніх 5 років Осман Карімов супроводжував лідера РПЛ на офіційних заходах, телевізійних та радіоефірах, дипломатичних і благодійних місіях, включаючи багаторазові поїздки в зону АТО.
З сотень тисяч фотографій, зроблених в період 2013-2018, Карімов відібрав для експозиції ті, які, на його погляд, найбільш точно розкривають всі грані особистості відомого політика.

«Фотопроект «75 відтінків Олега Ляшка» — це моя спроба представити громадськості справжній образ лідера Радикальної партії, який йде врозріз з тим, що часто демонструють ЗМІ.
На момент початку співпраці, я вже 7 років попрацював у фотослужбі Державного Телеграфного агентства «AzerTAg» в Баку, провів понад 200 офіційних зйомок і зробив світлини понад 70 перших осіб світу.Проте познайомившись з Ляшко, прийшло усвідомлення, що він виразніше й цікавіше всіх, хто раніше потрапляв в мій об’єктив.
Щиро дивує те, яким Олег Валерійович може бути при вимкнених камерах.Супроводжуючи політика з 2013 року, я спостерігав за його вчинками, емоційними реакціями, і порівнював це із брудом, який виливають різні таблоїди.Вже тоді я твердо вирішив написати свою історію, що складатиметься з кращих знімків Ляшка.Це стало моєю відповіддю, як соціально відповідальної людини, яка довгий час знаходиться поруч і бачить більше, аніж в себе вміщують замовлені змонтовані сюжети і вирвані з контексту цитати», — розповідає Осман Карімов.

Як можна зрозуміти зі світлин, котрі потрапили в загальний доступ, вчора 13 лютого, відбулась презентація фотопроекту. На світському рауті був присутній й сам винуватець заходу з дружиною та колеги по партії.

Фото: svitsketv

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.