Журналісти закликають мера Тернополя припинити тиражувати брехню

Тернопільські журналісти закликали міського голову Сергія Надала припинити маніпулювати громадською думкою та поширювати наклепницьку інформацію про опонентів у ЗМІ.

Про це йдеться у відкритому зверненні журналістів до міського голови Тернополя та тернополян,повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

Працівники ЗМІ зазначають, що, звернення зумовлене тим, що останнім часом у місцевих ЗМІ регулярно з’являються публікації замовного характеру із неправдивою інформацією про опонентів мера, які виступають проти земельних чи інших оборудок.

«У нашому професійному середовищі ні для кого не секрет, що матеріали у кращих традиціях темників Януковича надходять від людей, які називають себе представниками міського голови і начебто відповідають за інформаційну політику міської ради», – йдеться у зверненні.

При цьому замовні статті, йдеться у зверненні, формують у свідомих тернополян негативну думку про журналістів, оскільки люди розуміють, що ЗМІ поширюють відверту брехню.

Відтак журналісти закликали пана Надала припинити маніпуляції.

"Я завжди була, є і буду проти "чорнухи" у ЗМІ. Можна по-різному вирішувати політичні конфлікти, але не методом анонімних "чорнушних" публікацій. Можна по-різному заробляти гроші, але не ламаючи чиюсь долю. Мене обурює, що через таке явище всіх журналістів називають продажними. Особливо тих, хто працює чесними методами. Настав час і нам сказати своє слово", - написала у фейсбук журналістка Teтяна Вербицька

Під зверненням підписалися головні редактори, директори видань та кореспонденти, загалом – 26 тернопільських журналістів всеукраїнських та місцевих ЗМІ, зокрема УНІАН, «Дзеркало тижня», «Експрес», «Україна молода», корпорації RIA, «Українського радіо».

У зверненні вони закликали тернополян бути обачними у виборі джерел інформації, чітко розмежовувати замовні публікації і авторські матеріали.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

5 + 15 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.