YouTube запропонував росіянам накуритися, щоб повеселішати

Користувачі російського YouTube змогли побачити рекламу магазину з продажу наркотиків. Відео, що їх просуває, відображалося перед іншим контентом.

У ролику пропонували накуритися, щоб жити веселіше.

Відзначається, що сервіс продажів працює у всіх містах, покупку можна зробити в два кліка, а скарби - надійні. В описі було розміщено посилання на сайт в мережі Tor. Преролл же вів на інший сайт, заблокований Роскомнаглядом, передає Sostav.ru.

Нагадаємо, за правилами платформи YouTube всі оголошення перевіряються. Користувачі можуть поскаржитися, якщо відео порушує правила і тоді воно буде видалено.

 

Користувачі російського YouTube змогли побачити рекламу магазину з продажу наркотиків. Просуває їх ролик відображався перед іншими відео. У ролику пропонують накуритися, щоб жити веселіше. Відзначається, що сервіс продажів працює у всіх містах, покупку можна зробити в два кліка, а скарби - надійні. В описі розміщено посилання на сайт в мережі Tor. Преролл же вів на інший сайт, заблокований Роскомнадзором. Нагадаємо, що в Росії заборонена реклама наркотиків. За правилами платформи YouTube все оголошення перевіряються. Користувачі можуть поскаржитися на що порушує правила відео і тоді воно буде видалено.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

17 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.