Відомі пропагандисти Кремля пікетують посольство України в РФ

У Москві перед будівлею посольства України влаштували пікет через затримання керівника "РИА Новости" Кирила Вишинського, якого звинувачують у держзраді. Учасники вимагають його звільнення.

З місця ведуть пряму трансляцію Life Новости.

Пікетувальники стверджують, що в Україні ведеться боротьба проти свободи слова, а вбивства журналістів у державі не розслідуються. Вони наголошують, що Вишинський розповідав "правду про державний переворот у Києві" для світу та України.

На місці присутні центральні телеканали, які відомі своєю антиукраїнською риторикою. Перед ними про "репресії", "інквізицію" та порушення прав виступають Дмитро Кисельов, Маргарита Симоньян та інші.

Як стверджують пікетувальники, звинувачення проти Вишинського сфабриковані. Разом з тим вони вважають, що затримані у Росії громадяни України засуджені законно. Зазначимо, що серед затриманих журналіст УкрІнформ Роман Сущенко.

Раніше Херсонський суд арештував керівника "РИА Новости" на два місяці. Під час судового засідання Вишинський визнав, що має два паспорти – російський та український. Провини він не визнає провини і називає справу щодо себе "тиском на свободу слова". 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.