В Росії поширюють інформацію, що в Україні начебто оголосили бойову тривогу

Прикордонні служби Російської Федерації заявляють, що в Україні начебто оголосили бойову тривогу, інформує Корреспондент.net.

Таку інформацію російські прикордонники надали громадянам РФ, які живуть в наближених до лінії кордону районах. Сьогодні, 23 березня, свою роботу припинив контрольно-пропускний російський пункт, який межує з Чернігівщиною. В Росії такі дії пояснили тим, що начебто офіційний Київ оголосив по всій території країни бойову тривогу. Представництво української Державної прикордонної служби заявило, що біля закритого російського пункту розмістився поліцейський патруль, члени якого завертають всіх прибулих на інші контрольно-пропускні пункти. Офіційна причина від російських відомств наразі не озвучувалась. В той же час деякі джерел повідомляють, що поблизу російського пункту пропуску зосередили свої сили озброєні особи в повній екіпіровці. 

Варто нагадати, раніше цього тижня прес-служба українських прикордонників заявила про рішення посилити охорону кордону поблизу контрольно-пропускного пункту «Олександрівка», який сполучає Україну та Білорусь. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 14 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.