Українські зірки в образах героїв "Гри престолів" потішили соцмережі

Користувач Facebook Тарас Соловей на своїй сторінці розмістив кумедні знімки, на яких приміряє українським зіркам ролі із серіалу.

Героями колажів стала актори Ольга Сумська, Остап Ступка, Олексій Горбунов, Богдан Бенюк, співаки Тіна Кароль, Олег Винник, Софія Ротару і Павло Зібров, а також шоумен Володимир Зеленський. пише Сегодня

"Подумав тут, що було б, якби умовний УТ-1 купив би права на українську адаптацію "Гри Престолів", а мене призначив би головним з кастингу. Тепер не можу припинити кричати. І я б, напевно, навіть подивився такий серіал" , – пише Тарас Соловей в підписі до фото.

Цей пост зібрав сотні лайків. Люди сміються з фото і активно коментують зображених зірок: "Відкрий для перепосту терміново", "А де Віталій Кличко?", "Сумська, Віник і Горбунов як влиті лягли. Браво", "Все, робота пропала", "Бляха-муха".

Нагадаємо, серіал "Гра престолів" планується завершити восьмим сезоном, який вийде в 2018 або 2019 році. 14 лютого цього року відбудеться українська прем'єра шостого сезону франшизи. У стрічці розповідається про вигаданий світ, що нагадує середньовічну Європу.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 5 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.