Українські посадовці втручалися у вибори президента США – Politico

Українські урядовці намагалися вплинути на вибори президента США і допомоги виграти кандидату від демократів Гілларі Клінтон, збираючи компромат на її суперника республіканця Дональда Трампа.

Про це пише видання Politico, посилаючись на джерела, які знайомі із ситуацією, передає ТСН

За словами співрозмовників видання, Київ допомагав виборчому штабу Клінтон викрити зв'язки Дональда Трампа та його помічника Пола Манафорта з Росією, що мало на меті зашкодити його кампанії. Врешті решт ці зусилля вплинули на хід передвиборчої кампанії Трампа – Манафорт пішов у відставку.

Разом із тим Politico зазначає, що українські зусилля вплинути на передвиборчі перегони у США були набагато менш узгоджені або централізовані, ніж хакерські атаки Росії і поширення листів Демократичної партії. У статті вказується, що існує мало доказів щодо причетності України у втручання в вибори президента США. Окрім того, неприборкана корупція, політична і економічна боротьба, які переслідують Україну - не кажучи вже про її конфлікт з Росією – зробили неспроможним амбітне втручання у вибори іншої країни. Politico також зазначає, що адміністрація президента Петра Порошенка разом з посольством України в Вашингтоні наполягають на тому, що Україна залишилася нейтральною під час виборів у США.

Разом із тим журналісти видання переконані, що мають докази втручання України у передвиборчі перегони. На їхню думку, у майбутньому це відгукнеться у стосунках з обраним президентом США Дональдом Трампом.
 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

5 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.