У Вашингтоні пройде акція пам'яті Нємцова та на підтримку Савченко
У Вашингтоні під стінами посольства Росії в США 1 березня відбудеться мітинг пам'яті російського політика Бориса Нємцова, а також на підтримку української льотчиці Надії Савченко.Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на організаторів заходу.

"Темна тінь терору повертається в Росію. Але ми не будемо мовчати. Ми не збираємося припиняти нашу підтримку тих, хто, як Борис, присвячує своє життя мирному переходу Росії до демократії, верховенства права і процвітання", - наголошується в поширеному повідомленні.
Організатори підкреслюють, що не хочуть мовчати після того, як в центрі Москви був цинічно розстріляний відомий російський опозиціонер. Крім того вони зазначили, що не будуть мовчати також про українську льотчицю Надію Савченко, яку незаконно утримує у в'язниці російська влада.
"Наші друзі в інших частинах США і по всьому світу приєднаються до нас у пам'ять про Бориса і нагадають також, що український пілот Надія Савченко продовжує голодування вже більш ніж 70 днів, і кожен день може стати останнім для неї. Ніколи не забудемо, ніколи не пробачимо!" - підкреслили організатори мітингу.
Повідомляється, що мітинг біля російського посольства відбудеться о 13:00 1 березня - у день проведення в Москві маршу "Весна", який готував Борис Нємцов. Акцію збирає неурядова організація "Ініціатива Акту Магнітського" і Вашингтонське відділення "Чесних виборів для Росії".
Нагадаємо, у ніч на 28 лютого стало відомо про те, що в центрі Москви на Великому Москворецькому мосту, що поруч з Кремлем, був убитий опозиційний політик і громадський діяч Борис Нємцов. Нападники стріляли з проїжджаючої повз іномарки. Повідомлялося, що було зроблено близько 7-8 пострілів, чотири кулі увійшли в спину Нємцова. Політика поховають 3 березня на Троєкуровському кладовищі Москви.




- Войдите, чтобы оставлять комментарии









