У мережі з’явився трейлер комедії «Смерть Сталіна»

Росіянам, які відповідно до опитувань громадської думки вважають Йосифа Джугашвілі (Сталіна) найбільш видатною постаттю світової історії, доведеться понервувати: найближчим часом вийде кінематографічний твір, який висміює «вождя народів», - інформує  «Блогер.ФМ». 

Так, користувачі мережі вже мають змогу ознайомитись з трейлером британської комедії під інтригуючою назвою «Смерть Сталіна». Фільм розповідає про перші дні по смерті Йосифа Сталіна та боротьбу за владу, яка розгорнулась між найбільш високопоставленими комуністами. Час подій, зображених у фільмі - 1953 рік. Основними героями стрічки стали Маршал Георгій Жуков та Микита Хрущов. Першого зіграв Джейсон Айзекс (читач міг його бачити у серії фільмів про Гаррі Поттера у ролі Луциуса Малфоя). Роль другого дісталась Стіву Бушемі («Великий Лебовські»).

Режисером фільму став Армандо Іануччі - номінант на премію «Оскар» за найкращий адаптований сценарій (фільм «У петлі») у 2010 році. Ґрунтом для сценарію стрічки слугувала серія коміксів французів Фабьена Нурі і Тьєррі Робена. Презентацію стрічки планують провести на міжнародному кінофестивалі у Торонто, а у прокаті її можна буде побачити з жовтня 2017 року.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

16 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.