Тимошенко заявила, що нікого не буде підтримувати у другому турі виборів президента

Юлія Тимошенко відмовилась підтримати будь-яку кандидатуру у другому турі виборів президента. 

Про це вона оголосила під час прес-конференції в Києві. 

За її словами, вона не хоче брати на себе відповідальність за президентство ані Володимира Зеленського, ані Петра Порошенка. "Виклики перед Україною дуже великі. Біда в Україні дуже велика. Я вважаю, що жоден із кандидатів, які за рішенням ЦВК є в другому турі, не впорається з цими викликами і не припинить ні біди, ні війни. Тому брати відповідальність за будь-які поради зараз я не можу", - сказала політик.

Водночас Тимошенко зазначила, що вона і її команда допомагатимуть будь-якому президенту, якого обере Україна, зокрема, давати напрацювання, які були закладені в її передвиборчій програмі.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку майже 99% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,23%) і Петро Порошенко (15,91%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,39%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, а Зеленський - у всіх решта. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 14 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.