Тимошенко вшановує Небесну Сотню на тижнях моди в Мілані

Юлія Тимошенко перебуває в Мілані, де зараз проходять тижні високої моди. Про це повідомив у своєму Facebook директор агенства Communication group Володмир Манько.

«Сьогодні українці відзначають День Гідності і Свободи, - написав Манько. -Чому Юлія Тимошенко відсутня сьогодні? Де вона? Порозпитував у шановного журналістського товариства. І недовго тривало це опитування. Деякі з них, ті, що поінформовані, кажуть - вона в Мілані».

Володимир Манько нагадав, що «відносини з Революцією» в Тимошенко не склалися одразу.

«Чому особисто не вшановує героїв? Але усе логічно. Згадаймо морозний лютневий вечір 2014. На сцені Майдану щойно звільнена Юлія Тимошенко на інвалідному візку та у високих підборах. На це одразу усі звернули увагу».

«Тож краще в Мілан. Там якраз йдуть покази високої моди. Юля у цей день поїхала на шопінг”, - додав Манько.

А блогер Влад Фагор  написав: "Якось по-свинські" та пригадав 2013 рік, "коли студентів дубасили на Майдані, донька Юлії Тимошенко також спокійно пила каву та відпочивала в Італії...."

Нагадаємо, сьогодні в Україна вшановують дні Революції Гідності.

Як відомо, минулого тижня Юлію Тимошенко підловили в аеропорту Бориспіль при посадці на рейс до Варшави. Пізніше в соцмережі Facebook з’явилося відео з Юлією Тимошенко в аеропорту в Женеві.

В Женеві також перебуває олігарх Ігор Коломойський. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.