«Спійманий на гарячому»: Дональд Трамп-молодший потрапив на обкладинку Time через зв’язки з Росією

Американський журнал Time обрав старшого сина президента США головним героєм свого наступного номеру за 24 липня. Топ-темою випуску будуть зв’язки Трампа-молодшого з Росією, про які стало відомо з опублікованого ним у Twitter листування.
 

Про це повідомляє CNN. Фото Дональда Трампа-молодшого (Donald Trump Jr.) розміщене на обкладинці Time з заголовком  «Red handed» ( «спійманий на гарячому», «з закривавленими руками»). Старшому синові президента також присвячено однойменний матеріал авторства  Девіда фон Дрейля (David Von Drehle). Темою статті буде контраверсійне листування, опубліковане Трампом-молошим, та його наслідки.

11 липня на свої сторінці у Twitter старший син  очільника США оприлюднив електронні листи, з яких стало відомо, що у 2016 році він погодився поговорити з юристом з Росії щодо «засекреченої інформації дуже високого рівня», здатної скомпроментувати суперницю Дональда Трампа (Donald Trump) у президентських виборах Гілларі Клінтон (Hillary Clinton).

Сам Трамп зазначив, що опублікував листування тому, що прагне «до повної відкритості».  

Нагадаємо, нещодавно в гольф-клубах Трампа виявили підроблені Time з його фото на обкладинці. Time спростував, що такі номери виходили в друк й  згодом опублікував інструкцію, в якій детально пояснює за якими ознаками можна виявити підроблену обкладинку видання.  

 
 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.