Спічрайтер Меланії Трамп пояснила запозичення в її промові

Мередіт Маківер, спічрайтер Меланії Трамп, пояснила запозичення в її виступі на Республіканському національному конвенті з минулих промов першої леді США Мішель Обами.

Офіційне звернення Мередіт Маківер, спічрайтера Меланії Трамп, було опубліковане на сайті кандидата в президенти США Дональда Трампа. В ньому йдеться про те, що під час обговорення різних варіантів публічної промови, Меланія Трамп ділилася думками, які хотіла донести до народу США, і розповідала про людей, які її надихають. Оригінальні фрази увійшли в остаточний варіант промови помилково, пише Media Sapiens

«Мішель Обама - одна з тих, кого (Меланія) завжди любила. По телефону вона прочитала мені кілька фраз з її промови для прикладу. Я записала їх і пізніше включила в чорновий варіант, який згодом перетворився в підсумкову промову. Я не перевіряла промови пані Обами. Це було моєю помилкою, і я відчуваю себе жахливо через той хаос, в який я втягнула як Трампів, так і пані Обаму. Я не хотіла нікому заподіяти шкоди», - написала Мередіт Маківер.

Маківер запропонувала свою відставку Дональду Трампу, однак він її не прийняв, заявивши, що люди час від часу «роблять невинні помилки і вчаться на них». Політик також іронічно прокоментував у Twitter: «Медіа витрачають більше часу на аналіз промови моєї дружини, ніж ФБР - на аналіз листів Гілларі Клінтон».

Нагадаємо, Федеральне бюро розслідувань США протягом року розслідуваловикористання Клінтон електронної пошти приватного сервера для відправки службових документів. На той час вона обіймала посаду держсекретарки США. Директор ФБР Джеймс Комі зазначив, що слідчі виявили прецеденти «вкрай необережного» поводження з електронною поштою: щонайменше 110 листів містили інформацію, яка була секретною на момент їх відправлення.

За даними дослідження компанії SMG Delta, Дональд Трамп заробив близько $ 2 млрд завдяки увазі ЗМІ. Також, згідно зі звітом Центру дослідження медіа та політики при Гарварді, Трамп маніпулював новинними медіа, отримуючи мільярди доларів безкоштовного ефірного часу, і домінуючу присутність на телебаченні. 

 
 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 14 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.