Соратники Порошенка звинувачують Авакова, а Саакашвілі віднікується

У команді чинного президента України Петра Порошенка вважають відповідальним за «прорив» польсько-українського кордону Михайла Саакашвілі очільника Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова. Як передає PRпортал таку інформацію, з посиланням на наближені до президентської адміністрації джерела, повідомили журналісти «Української правди». 


«Аваков пішов проти президента. З п'ятої години вечора співробітники прикордонних служб зверталися за допомогою до Нацгвардії, проте ніхто не прийшов. У четвер Саакашвілі проводить зустріч з Ігорем Коломойським, а в неділю міністр, котрий займав таку наполегливу позицію у прагненні не пускати Саакашвілі, неочікувано знижує градус», - обурюється соратник Порошенка.

Крім того, зі звинуваченням на адресу глави МВС виступив ще один близький соратник Порошенка. На його думку, якби не бездіяльність Авакова, не було б ніякого «прориву». «Він вирішував питання Саакашвілі, на нього покладалася ця відповідальність. У нього була можливість підтягнути туди внутрішні війська, то чому він цього не зробив? А прориву б тоді не було. Ось така у нього тактика - показати Саакашвілі божевільним. Показав, і що? »- обурюється співрозмовник. 

"Що означає "підтягнути внутрішні війська", це що було вторгнення ворожої армії? Зовсім дах поїхав у Банкової? Не було ніякого прориву, було моє повернення додому і пустив мене не Аваков, а народ України. Бариги продовжують вперто не помічати присутність і настрій народу", - миттєво прокоментував це повідомленя у себе на фейсбук-сторінці Міхеїл Саакашвілі

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.