Ситник назвав провокацією рекламу в метро з його фотографією

Авторство сітілайтів, що обіцяють викриття топ-корупціонерів, не визнають й у прес-службі НАБУ.

У столичному метрополітені 1 жовтня з'явилася реклама із зображенням директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, повідомляє кореспондент Укрінформу.

На сітілайтах у підземці розміщено зображення Ситника з написом: "Я викрию топ-корупціонерів". Також в рекламі міститься анонс засідання комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, яке відбудеться 3 жовтня о 15 годині. У рекламі зазначається, що трансляція цього засідання комітету відбудеться на всіх каналах телебачення.

 

Укрінформ з цього приводу звернувся за коментарем до директора НАБУ Артема Ситника. На запитання, чи відомо йому хто розмістив таку рекламу і чи погоджували її зміст з ним, Ситник дав негативну відповідь."Звичайно, що ні. Типова провокація", - сказав він.

У прес-службі НАБУ також не знають замовника цієї реклами.

Як повідомляв Укрінформ, директор НАБУ Артем Ситник звітуватиме про діяльність бюро за перше півріччя 2018 року на засіданні комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції 3 жовтня о 15:00. Про це йдеться у порядку денному засідання комітету на середу.

До участі у засіданні запрошені народні депутати, голови депутатських фракцій, груп і комітетів Верховної Ради України та представники громадських організацій, які здійснюють діяльність щодо запобігання корупції. Питання обговорення звіту директора НАБУ заплановане першим питанням.

 Комітет ВР з питань запобігання і протидії корупції мав заслухати звіт директора НАБУ  про результати роботи відомства 19 вересня, однак він не з'явився через інцидент працівників бюро поблизу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

6 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.