Савченко закликала військових вчиняти державний переворот в Україні

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Ричкова Тетяна заявила про те, що нардеп Надія Савченко закликає військовослужбовців Збройних сил України залишити війну на Донбасі та переключити свою увагу на Київ для того, щоб вчинити державний переворот. Про це вона заявила у п’ятницю, 24-го лютого, з трибуни Верховної Ради, - інформує PRпортал

«Хочу доповісти про те, що народний депутат Надія Савченко вчиняє протизаконні дії. На цьому тижні Савченко відвідувала передові позиції Збройних сил України в зоні проведення антитерористичної операції та агітувала їх залишити свої позиції, щоб іти на Київ та вчиняти державний переворот», - сказала вона. За словами Ричкової, свідками цього інциденту стали військові Повітряно-десантних військ. 

Як повідомлялося раніше, Надія Савченко неодноразово зустрічалася з ватажками проросійських бойовиків Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком для нібито обговорювання питання щодо обміну військовополоненими. Також повідомлялося, що підконтрольні бойовикам ЗМІ пишуть про українську владу 87% негативу та 13% нейтральної інформації. Всі нейтральні новини припадають на народного депутата Надію Савченко. 

Нардний депутат України Олександр Бригинець у себе на фейсбук написав таке: "Заклик армії до дезертирства, який зробила Савченко (свідки знайдуться у двох як мінімум військових частинах), це вже не популізм і не проросійські заклики, це відвертий кримінал. Після таких закликів Савченко мала би посидіти років з 10 в українській в'язниці. Що про це думає ГПУ?"

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.