Саакашвілі перевів на власний лад слова спецпредставника США Волкера про нього

Екс-голова Одеської ОДА та колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі некоректно навів висловлювання спецпредставника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера.

Відповідне відео Саакашвілі розмістив на своїй сторінці у Facebook, пише ТСН

У цьому пості політик також навів нібито цитату Волкера: "Якщо Україна хоче будувати правову державу, Михайлу Саакашвілі потрібно дати можливість відстояти своє громадянство в суді. Порошенку слід менш драматично підходити до Саакашвілі і зайнятися питаннями поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією".

Проте, судячи з відео, спецпредставник США взагалі не згадує Порошенка і не говорить, що йому слід "зайнятися питаннями поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією", передає Укрінформ.

"Україна - це країна, де діє верховенство права. Будь-хто, наприклад колишній президент Саакашвілі, має право на слухання свої справи в українському суді. Я сподіваюся, що припиниться ескалація політичної драми і всі зосередяться на правових аспектах. Україна дійсно посилює свої демократичні інститути, а також бореться з корупцією і проводить економічні реформи. Україні дійсно потрібно стати сильною країною – в демократичному і економічному плані – щоб вона могла протистояти вторгненню, якого зазнає з боку Росії, і стати успішною країною в майбутньому", - сказав Волкер насправ 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.