"Порізав блискавично". Російські журналісти повідомили подробиці нападу на ведучу "Эха Москвы"

Співробітники російської радіостанції "Эхо Москвы" розповіли подробиці нападу на свою колегу – Тетяну Фельгенгауер

Інша ведуча Ольга Бичкова заявила про те, що невідомий чоловік спочатку зайшов до будівлі редакції, пирснув перцевим балончиком в обличчя охоронця, а потім піднявся нагору, пише ТСН

"Піднявся вгору, швидко пройшов і блискавично ножем порізав Таню. Навколо були люди, які одразу її повели, викликали швидку, його скрутили, поклали на підлогу, він попутно порізав охоронця, ну і далі приїхала поліція", - наводить "Дождь" цитату Бичкової.

Після поранення Фельгенгауер була при свідомості і могла йти самотужки.

"Їй надали допомогу, у неї поріз на шиї. Швидка допомога сказала, що у неї пошкодження середньої тяжкості", - додала колега пораненої.

Бичкова стверджує, що не знає мотивів нападника, однак він цілеспрямовано йшов до редакції", щоб зробити те, що він зробив".

Натомість заступник головного редактора радіостанції Сергій Бунтман додав, що під час нападу постраждали двоє охоронців. В одного опік ока, другий отримав поранення.

"Він пирснув з балончика в обличчя охоронцеві будівлі знизу, прорвався на поверх, напав на нашу співробітницю і завдав їй ножевого поранення. Коли його затримували, він зачепив охоронця. У нього легке поранення. Найважче охоронцеві знизу, у нього травмована рогівка ока, але, начебто, він бачить. Нападник нічого не кричав, все було тихо і мовчки. Він підійшов, обійняв і завдав поранення", - наводить його цитату "Медуза". 

Нагадаємо, вдень 21 жовтня у Москві ведуча російської радіостанції "Эхо Москвы" Тетяна Фельгенгауер була поранена після нападу з ножем. Чоловік з холодною зброєю вдерся до редакції та вдарив жінку у шию. Вона потрапила до лікарні. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 15 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.