Після теракту в Барселоні користувачі почали масово викладати фото котів у Twitter

Увечері 17 серпня в центрі Барселони фургон в’їхав у натовп. Відповідальність за теракт взяла на себе ISIS, повідомляє Media Sapiens
 

За даними Reuters, 13 осіб загинули та більше 100 отримали поранення. Водій афтомобіля зміг втікти з місця теракту й його зараз розшукують правоохоронці

Після того, як інформація про теракт почала поширюватися в мережі, користувачі Twitter ініціювали флешмоб: вони закликали не викладати фото з місця події в мережу й таким чином не надавати терористам інформацію про постраждалих, наслідки атаки та пересування поліції. Також у Twitter закликають виявити повагу до жертв теракту й не публікувати їх фото в мережу. Натомість люди постять фото котів з хештегами #Barcelona та #lasRamblas й словами підтримки.

 

«Ми засмічуємо Twitter фотографіями котів, щоб позбавити терористів інформації». Джерело: Twitter.

«Фото котів, а не атаки». Джерело: Twitter.

«Нехай поліція робить свою роботу». Джерело: Twitter.

Нагадаємо, раніше члени сімей трьох жертв теракту в каліфорнійському місті Сан-Бернардіно подали до суду на три великі технологічні компанії - Facebook, Google і Twitter. Позивачі вважають, що Facebook, Twitter та Google дозволили ISIS комунікувати та поширювати свої ідеї в соцмережах і на платформі YouTube. Без використання найбільших соціальних мереж зростання кількості прихильників ISIS та перетворення її на «найнебезпечнішу терористичну організацію» були б неможливими.

Також Європейське поліцейське управління повідомило про виявлення медіаплатформи, яку створюють ісламісти для поширення пропаганди. 

 
 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

19 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.