Незаконне збагачення та недостовірна декларація. НАБУ взялося за міністра Омеляна

Національне антикорупційне бюро підозрює міністра інфраструктури Володимира Омеляна в незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації.

 

Про це з посиланням на матеріали суду повідомляють "Українські новини".

Як йдеться у тексті документа від 10 жовтня, детективи НАБУ проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні від 26 травня цього року за фактом декларування недостовірної інформації та незаконного збагачення міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

Нагадаємо, раніше українські ЗМІ з посиланням на французький таблоід L'express повідомили, що Maybach готується випустити 136 елітних авто нової моделі, а серед прізвищ їхніх майбутніх власників опинилась і дружина Володимира Омеляна.

Своєю чергою міністр інфраструктури Володимир Омелян відхрестився від купівлі елітного автомобіля Maybach, який коштує майже три мільйони євро.

"Це повний абсурд. З іншого боку, я втішений, тому що назвали захмарну ціну, яка навіть для українського олігарха, мабуть, чутлива. Я ним точно не є. Якби я мав таки гроші, вклали б їх в якийсь нормальний бізнес, а не купляли якісь божевільні цяцьки", - заявив міністр. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

14 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.