The New York Times та New Yorker виграли Пулітцера за розслідування про Гарві Вайнштейна

Газета The New York Times та журнал New Yorker виграли спільну Пулітцерівську премію в номінації «Служіння суспільству» за розслідування про сексуальні домагання у Голлівуді.
 

Як повідомляє Media Sapiens , це найпрестижніша нагорода в американській журналістиці. Розслідування The New York Times та New Yorker допомогло звільнити відомого кінопродюсера Гарві Вайнштейна, якого звинувачують в сексуальних домаганнях та зґвалтуваннях. Сам продюсер стверджує, що усі сексуальні контакти відбувалися за взаємною згодою. Розслідування також дало поштовх до початку руху  #MeToo, який викриває культуру насильства в багатьох інших індустріях, не тільки кіновиробництві. Більше про це можна прочитати за посиланням.

В номінації «Репортаж» перемогла газета The Press Democrat за висвітлення пожеж, що спустошили місто Санта-Роса та округа Сонома. Газета використовувала у своїх репортажах безліч інструментів, включаючи фото-, відео- та соціальні мережі, щоб надати читачам оперативні та достовірні новини про просування пожеж.

В категорії «Розслідувальний репортаж» організатори премії вирішили нагородити The Washington Post. Газета висвітлювала вибори до Сенату в штаті Алабама й звинувачення щодо одного з кандидатів, Роя Мура, в сексуальному насильстві щодо неповнолітніх. Як повідомляється, більшість інцидентів відбулися наприкінці 1970-х років. Проти Мура висунули обвинувачення дев’ять жінок.  

Номінацію «Новинна фотографія» виграв Райан Келлі (Ryan Kelly) з газети The Daily Progress. Він зняв як автомобіль в’їхав у натовп під час маршу крайніх правих у Шарлотсвіллі.

 

В номінації «Репортажна документальна фотографія» нагороду отримали фотографи агентства Reuters за висвітлення кризи біженців мусульманської меншини Рохінджа, які намагаються виїхати з М'янми через етнічні чистки.

 

Повний перелік номінацій та переможців Пулітцерівської премії дивіться тут.

Про переможців минулого року можна прочитати тут.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.