Нардеп Чумак пішов з ефіру Еспресо після запитань про його допомогу Саакашвілі

Позафракційний народний депутат Віктор Чумак демонстративно пішов з ефіру програми "Про політику" на Еспресо після того, як ведуча поставила йому кілька запитань про його участь у силових діях Міхеіла Саакашвілі 

Про це передає Еспресо.TV.

Суперечка у студії виникла після того, як ведуча спитала у народного депутата, чому він супроводжував Саакашвілі під час спроби його затримання правоохоронцями, а не перебував на засіданні у Верховній Раді. Тоді і спікер Андрій Парубій, і віце-спікер Ірина Геращенко скаржилися на те, що у Раді не вистачало депутатів для прийняття рішень.

Перед цим було поставлено запитання про участь Чумака у прориві Саакашвілі і його прибічниками українського кордону, який стався у пропускному пункті "Шегині" у вересні цього року.

"Ви просто перекручуєте факти. Я ходити сюди не буду, тому що ви маніпулятивний журналіст. Я ходив на Костьольну, але не допомагав Саакашвілі (під час затримання екс-лідера Одещини — ред.)", - сказав Чумак.

Коли ведуча програми сказала, що "пан Чумак пішов шляхом Міхеіла Саакашвілі і заперечує все", нардеп встав і вийшов зі студії. Виходячи, він сказав, що не буде ходити до журналістів, які нібито брешуть.

Як відомо, нардеп Чумак є одним з соратників Саакашвілі. Генпрокуратура зараз має претензії не лише до Саакашвілі, а й до семи депутатів, які перешкоджали роботі правоохоронців і сприяли тому, щоб екс-глава Одещини утік після затримання. Йдеться про Світлану Заліщук, Сергія Лещенка, Юрія Дерев’янка, Ігоря Луценка, Віктора Чумака, Олега Петренка, Юрія Левченка.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (1)

  • днепр

    генерал понгрн войск чумак,с приколом наблюдал,когда беснующая толпа прорывал границу,и била полгрначниковА до этого он давно превратился в балабола,и базарную бабу,ляпаюшюя языком,как помелом,и не отвечающей своим словам,и скатился до уровня егорки соболева!

Leave a comment

3 + 8 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.