Може стати джокером: західні аналітики розповіли, як Путін ризикує з висуненням Собчак на вибори в РФ

Аналітики приватної американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor вважають, що кандидатура Ксенії Собчак може стати джокером на виборах президента Росії.

Про це йдеться в звіті, який є в розпорядженні "Апострофа".

Аналітики відзначають, що в Росії висунення кандидатури Собчак сприйняли як домовленість з Кремлем з метою розколоти опозицію, або як бажання нинішнього президента Володимира Путіна оживити вибори.

Також зазначаєтья, що більшість російських опозиційних лідерів засудили рішення Собчак брати участь у виборах.

"Опозиційний важкоатлет Олексій Навальний, якому не дають брати участь у виборчих перегонах, назвав Собчак ідеальним для Кремля "карикатурним ліберальним кандидатом". А давній лідер опозиції Гаррі Каспаров натякнув, що висунення Собчак - це диверсія Кремля. Навіть якщо це так, стратегія Кремля не позбавлена ризику. Собчак може стати джокером, і якщо вона об'єднається з Навальним, щоб виступити в якості його довіреної особи, то вона може отримати ліберальні голоси", - наголошується в звіті.

Аналітики не сумніваються, що Путін знову буде обраний президентом РФ. Разом з тим вони відзначають, що опозиція проти нинішнього глави Кремля посилюється, що стало зрозуміло після того, як ліберали отримали більшість місць на муніципальних виборах в Москві.

"У Путіна є підстави побоюватися: на даний момент він має найбільший стаж на посаді лідера Росії з часів Йосипа Сталіна, який очолював Радянський Союз протягом трьох десятиліть. І жоден лідер не може правити вічно, не маючи опору", - вважають в Stratfor.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 15 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.