Меркель пообіцяла керувати німецьким урядом до 2021 року

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) має намір залишатися при владі до 2021 року у разі перемоги блоку партій Християнсько-демократичний союз (ХДС) і Християнсько-соціальний союз (ХСС) на виборах до Бундестагу восени цього року, пише DW.COM

Про це голова німецького уряду заявила ввечері у неділю, 16 липня, в ефірі телеканалу ARD. На запитання, чи вона може це гарантувати, Меркель відповіла, що жодна людина не має абсолютного контролю над власною долею. "Однак я маю твердий намір вчинити саме так, як я сказала людям", - наголосила канцлерка, додавши, що на цьому базується довіра.

 

Меркель також відповіла на критику вибору місця проведення саміту лідерів країн Великої двадцятки у Гамбурзі. "Було очевидно, що (саміт - Ред.) треба провести у великому місті", - заявила канцлерка і зауважила, що зраділа згоді гамбурзького бургомістра Олафа Шольца (Olaf Scholz). При цьому вона визнала частку своєї відповідальності через заворушення, які виникли в місті у дні саміту. "Там відбулися речі, які є абсолютно неприйнятними, і за них я несу відповідальність, як і Олаф Шольц", - цитує канцлерку інформагенція AFP. Водночас Меркель дистанціювалася від нападів її соратників по ХДС на соціал-демократа Шольца та закликів до його відставки.

Нагадаємо, на початку року Меркель стала єдиною кандидаткою в канцлери від блоку сестринських партій ХДС/ХСС на виборах до Бундестагу, які відбудуться восени. Якщо блок ХДС/ХСС переможе, Меркель вчетверте очолить уряд.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

11 + 8 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.