Манафорт лише за рік роботи в Україні отримав $30 млн, а ось "Опоблок" йому недоплатив $2,4 млн

Колишній піарник Віктора Януковича Пол Манафорт протягом п'яти років роботи на українських політиків заробив 60 мільйонів доларів, а найбільш прибутковим для нього був 2012 рік - тоді він заробив 31 мільйон.

Про це під час судового засідання 8 серпня повідомила судовий бухгалтер ФБР Морган Магіонос, передає ТСН із посиланням на The Washington Post.

За її словами, з 2010 по 2014 роки через закордонні рахунки Манафорта пройшли 60 мільйонів доларів. 15 мільйонів із цих грошей він витратив на нерухомість, одяг та інші особисті покупки.

Найбільше Манафорт витратив 2012 року - 9,2 млн доларів, переважно на нерухомість.

Сторона обвинувачення стверджує, що Манафорт сплачував податки лише приблизно з половини його іноземного доходу. Він також звинувачується у тому, що не зареєстрував себе як іноземний агент для своєї роботи в Україні. Манафорт зареєструвався у червні 2017 року, але Магіонос каже, що в цих документах він значно занизив свій іноземний дохід.

8 серпня завершився перехресний допит головного свідка у справі, колишнього бізнес-партнера Манафорта Ріка Гейтса. Той заявив, що "Опозиційний блок" недоплатив компанії Манафорта 2,4 млн доларів. За ці гроші політтехнолог допомагав "Опоблоку" на виборах до парламенту 2014 року. Манафорт намагався отримати ці гроші аж до 2016-го року, передає Голос Америки.

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США 

У США спецпрокурор Мюллер озвучив можливу дату початку судового процесу у справі Манафорта
пред'явлені 18 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язки з Манафортом.

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона обвинувачення також стверджує, що Манафорт володів понад трьома десятків рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, бо це було умовою його українських бізнес-партнерів. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

6 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.