Кремлівська контратака. В Мережі з'явився пропагандистський ролик, який "викриває" Навального

Кремлівські пропагандисти опублікували в мережі ролик, спрямований на дискредитацію засновника Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального, який раніше почав збір підписів за висунення своєї кандидатури на президентські вибори 2018 року.

Відповідне відео оприлюднено на сервісі YouTube користувачем Павлом Барановим, на каналі якого інших відео наразі немає.

Автори ролика у властивій російській пропаганді манері і, не соромлячись в епітетах, говорять про те, що Навальний нібито прихильник нацистів, який закликає "знищувати інородців, як тарганів".

Варто зазначити, що раніше телеканал Дождь розповів про те, що Кремль вирішив розпочати системну роботу з дискредитації опозиціонера Олексія Навального, за виконання якої буде відповідати внутрішньополітичне управління адміністрації президента РФ.

Як повідомляється, відповідне рішення було прийнято після акцій протесту 26 березня і різкого падіння рейтингу прем'єр-міністра Дмитра Медведєва, що стало результатом розслідування ФБК корупційної діяльності глави російського уряду.

У числі методів дискредитації, зокрема, ролики, які "викривають" самого Навального.

У Росії студентів Володимирського університету, які брали участь в антикорупційних мітингах, зігнали на лекцію і перегляд фільму, які очорнюють опозиційного кандидата в президенти Росії Олексія Навального.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

16 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.