Ілля Яшин: Онищенко - агент Путіна

Путін розігрує українську карту, використовуючи  провокації, агресивну пропаганду, корумпованих політиків, бізнесменів та олігархів. Про це а ефірі The Wall Street Journal заявив російський активіст-ліберал автором звіту «Гібридна агресія Кремля» Ілля Яшин 

"Я і мої колеги спробувати зібрати інформацію про усі методи і механізми тиску Путіну на Україну. Мова йде про провокації, агресивну пропаганду, корумпованих місцевих політиків та бізнесменів. Цікаво, що місцеві кримінальні олігархи в Україні стали агентами Путіна", - заявив Ілля Яшин і серед таких агентів назвав народного депутата України Олександра Оніщенка.

"Зокрема таким є пан Онищенко, який був одним із ключових олігархів з близького кола колишнього Президента України Януковича. Він був газовим бароном України. І зараз він стає ключовим публічним спікером проти України в Російських ЗМІ – одним із найбільших кремлівських проектів спрямованих проти України", - заявив російський політик.

Ілля Яшин сказав, що "хотів би вірити, що пан Трамп та пан Тілерсон (кандидат на посаду Держсекретаря, - PRпортал) є не прокремлівськими, не прокитайськими чи проєвропейськими політиками" і що "вони, в першу чергу, є проамериканськими політиками".

"Я дуже хотів би вірити, що вони будуть тримати в фокусі питання України, оскільки це стосується не лише народу України, Росії, це стосується в першу чергу структури Європейської безпеки. І якщо ви даєте Путіну можливість «зїсти» частину Україну, це нанесе велику шкоду загальноєвропейській безпеці. Це не повинно статись" - заявив Ілля Яшин в ефірі The Wall Street Journal.

Источник: 
PRпортал

Comments (1)

  • Вуйко

    А яка насправді "позиція" цього "апазиціонера" і хто насправді розділяє систематичні висери цього "политика", "активиста", а насправді треполога? Думаю, в Росії такого "лекторату" не багато.

Leave a comment

5 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.