Художник намалював образливі твіти перед офісом Twitter

Ізраїльсько-німецький сатирик та художник Шахак Шапіра (Shahak Shapira) в такий спосіб дорікнув компанії Twitter за небажання видаляти образливі пости з мережі.
 

Для цього художник вибрав 30 образливих твітів та перетворив їх на трафарети. Шапіра наніс малюнки на асфальт перед німецьким офісом компанії в Гамбурзі, пише Media Sapiens

Перехожим сподобалися малюнки й вони почали знімати їх на смартфони й фотографуватися з ними. Згодом обслуговуючий персонал бізнес-центру, в якому знаходиться офіс Twitter, стер частину графіті, яка була намальована на асфальті перед будівлею.

«Прибрати перед власними дверима, бо решта - проблема інших людей», - прокоментував ці дії  Шахак Шапіра, додавши, що це дуже схоже на політику Twitter.

Художник розповів, що протягом півроку він відправив адміністрації Twitter більше 300 скарг, однак отримав лише дев'ять відповідей з відмовою видаляти пости «що не порушують правила» спільноти Twitter. Пізніше деякі твіти все ж видалили, але без будь-якого сповіщення, що суперечить правилам соцмережі.

До цього Шахак Шапіра став відомий своїм проектом «Yolocaust». У ньому він в змонтував селфі людей біля меморіалу жертвам Голокосту в Берліні з архівними кадрами з концтаборів. Таким чином він спробував підняти дискусію щодо доречності такої взаємодії з пам'ятниками, присвяченими Голокосту.

 
 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.