Група Конгресменів попросила ФБР перевірити Іванку Трамп

Політики хочуть перевірити, чи належним чином Іванка заповнила Стандартну форму 86, яка є доказом безпеки для федеральних чиновників.

Доньку президента США Іванку Трамп за проханням членів Демократичної партії перевірить ФБР. Про це повідомляє ТСН із посиланням на Yahoo News.

Так, понад 20 демократів надіслали до директора ФБР прохання перевірити, чи належним чином Іванка заповнила Стандартну форму 86 (SF-86), яка є доказом безпеки для федеральних чиновників.

Відповідне прохання виникло не випадково. Повідомляється, що чоловік Іванки Джаред Кушнер, а також її брат Дональд Трамп-молодший кілька разів оновлювали Стандартну форму, до якої потрібно вносити контакти іноземців, із яким чиновники мали зв'язки протягом останніх 7 років. Так, чоловік Іванки оновлював форму тричі за останній час, додавши до неї понад 100 імен, включаючи зустріч Кушнера та Трампа-молодшого з впливовим адвокатом у Росії, який пропонував їм компромат на Гілларі Клінтон під час передвиборчих перегонів 2016 року. Тому у демократів постало питання, чи оновлювала Іванка свою відомість.

"Ми просто написали чинному главі ФБР... щоб запитати: "Чи не сталося так, що Іванка Трамп не розкрила інформацію про багато своїх зустрічей? Згідно із законом... вона також несе відповідальність за розкриття іноземних контактів її чоловіка та братів і сестер. Тож чи вона намагалася розкрити ті речі, які зробив Джаред Кушнер чи Дональд Трамп-молодший?" - пояснив республіканець Бейер, який також разом з групою демократів направив запит до ФБР.

Білий дім поки що не коментував подію. Утім фальсифікація або приховування інформації у формі SF-86 може призвести до покарання до п'яти років позбавлення волі. Відомості з цієї форми не розкриваються публічно, а зберігаються в ФБР.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Іванка Трамп дасть свідчення у суді стосовно порушення її компанією авторських прав італійського виробника взуття. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

6 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.