Google розповів про нові технології, які використовуватиме для боротьби з екстремізмом у Youtube

Тепер Google буде попереджати про небажаний контент спеціальними знаками, забороняючи юзерам коментувати чи схвалювати його.

Американська компанія Google посилить боротьбу із відео екстремістського змісту на приналежному їй сервісі YouTube.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на CNN.

"Не дивлячись на те, що ми та інші компанії протягом багатьох років працюємо над тим, щоб розпізнавати і видаляти контент, який не відповідає нашій політиці, гірка правда полягає в тому, що ми, як індустрія, повинні визнати: попереду ще багато роботи", - повідомив головний юрисконсульт Google Кент Уокер.

Так, Google тепер  буде попереджати спеціальними знаками про небажаний контент, не дозволяючи користувачам коментувати або схвалювати його. Відео буде складніше знайти, і вони не носитимуть рекламний характер.

Крім того, Google буде також показувати потенційним найманцям "Ісламської держави" спеціальну рекламу, яка переводитиме їх на антитерористичні відео, які можуть змінити їхні думки щодо долучення до бойовиків.

Нагадаємо, раніше cоціальна мережа Facebook запустила функцію "Перевірка безпеки" , після того як стався 

У метро Санкт-Петербурга пролунав вибух
вибух у метро Санкт-Петербурга. Завдяки цій функції користувачі соцмережі можуть оперативно повідомити друзям, що вони потрапили у небезпеку, або дізнатися, чи є у зоні надзвичайної ситуації знайомі. Більше читайте тут: https://tsn.ua/tsikavinki/google-rozpoviv-pro-novi-tehnologiyi-yaki-viko...

Источник: 
PRпортал
Tags: 

Comments (0)

Leave a comment

1 + 18 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.