"Голосуй, я кажу". Латвійська кандидатка в депутати у купальнику переспівала клубний хіт заради агітації

Кандидатка у депутати Даугавпілської думи в Латвії (у місті Даугавпілс) Світлана Лонська оприлюднила в Мережі свою агітаційну пісню із кліпом до виборів 3 червня, пише ТСН

Відео опублікували кілька днів тому — 15 травня — але воно вже назбирало понад 75 тисяч переглядів.

Так, політик закликає виборців здійснити своє волевиявлення словами: "Голосуй, я кажу", — зокрема, красуючись у купальнику на пляжі.

"Прийшов час ламати стереотипи! 3 червня 2017 року Даугавпілсі пройдуть вибори в самоврядування. Я, Світлана Лонська, балотуюся під номером 6 від списку No sirds Latvijai. Я — така як є, без лушпиння. Студентка, тренер із ZUMBA фітнесу, відповідальна і чесна людиназ активною життєвою позицією. Я знаю, як зробити життя в цьому місті цікавішим і більш насиченим, як повернути думу обличчям до жителів і налагодити співпрацю з платниками податків", — написала Лонська в описі до відео у YouTube. 

Між тим, латвійські ЗМІ підверджують те, що Лонська значиться в списках ЦВК.

"Закінчився час балакучих голів в краватках і нікому не зрозумілих кліше! Влада повинна бути народною — такою, як ви всі, як я. Я називаю речі своїми іменами і не даю нездійсненних обіцянок. Я вмію працювати і готова робити це на благо мого улюбленого Даугавпілса. Підтримай мене на виборах 3 червня, поставивши плюсик біля мого прізвища!" — також додала Лонська.

Відзначимо, що пісня Лонської є кавером на клубний хіт 2016 року під назвою "Тамада".

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

16 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.