Facebook видаватиме друкований журнал про бізнес

Компанія Facebook почала видавати друкований журнал про бізнес Grow. Перший номер вже почали поширювати в Лондоні.
 

Як пише Media Sapiens із посиланням на The Times, запуск журналу відбувся тихо й в першу чергу видання націлене на заможних керівників та бізнесменів. Grow розповсюджується безкоштовно в залах очікування бізнес-класу в аеропортах із гаслом «Розвивайте свій бізнес. Розвивайте свою мережу. Розвивайте свій розум» (Grow Your Business. Grow Your Network. Grow Your Mind). Видання зазначає, що у Facebook або не знали, або вирішили проігнорувати той факт, що у США вже виходить журнал з такою ж назвою й він присвячений вирощуванню марихуани.

На обкладинці першого номера вийшло фото з підприємцем Оскаром Олссоном, креативним директором молодіжного бренду одягу Nylon. Журнал виходить і в цифровій версії.

 

У Twitter виклали фото стенду з журналом Grow в аеропорту Хітроу. Користувачі іронізують щодо того, що Facebook, яку вважають «вбивцею друкованої преси», видає журнал.

Як розповіла топ-менеджерка Facebook Нікола Мендельсон (Nicola Mendelsohn), ідея видавати друкований журнал з'явилася в компанії близько півроку тому. За її словами, у першому номері розповідається про нішеві бренди - «одну з найцікавіших ділових історій останніх років». Загалом журнал виходитиме чотири рази на рік.

Як писав MediaSapiens, цього року оголосили про своє закриття заснований Енді Ворголом журнал Interview та друкована версія музичного журналу NME. Також цього року стало відомо, що керівництво американського журналу Playboy розглядає можливість закриття друкованої версії журналу.

Водночас Американський коледж бізнесу Мендози провів дослідження, яке показало, що закриття місцевих газет призводить до зменшення ефективності місцевого врядування та збільшення його вартості.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

5 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.