Facebook припинить показувати рекламу приладдя для зброї неповнолітнім

Соцмережа Facebook незабаром заборонить показ реклами приладдя та аксесуарів для зброї неповнолітнім користувачам. Про це повідомляє Media Sapiens  із посиланням наThe Verge. Про таке рішення компанія оголосила на тлі масових стрілянин у США - в школі у Санта-Фе, штат Техас, у Паркленді, штат Флорида тощо.  
 

За словами представника Facebook, компанія вже забороняє рекламу зброї та модифікацій до неї, але продавці можуть розміщувати оголошення про аксесуари, такі як приціли, ліхтарики для зброї, кобури.  Компанія не збирається забороняти й ці оголошення, але тепер запроваджує нову умову: рекламодавці не зможуть таргетувати ці оголошення на аудиторію, яка молодше 18 років.

Зміни в рекламній політиці набудуть чинності 21 червня.

До цього у травні Facebook зробила більш жорсткими правила розміщення політичної реклами в соцмережі. Користувачі, які хочуть купити в Facebook розміщення політичних оголошень, зобов’язані надіслати фотографію своїх документів – паспорта або водійського посвідчення та останні цифри номера соціального страхування. Поки що нові правила стосуються лише американських рекламодавців.

Раніше соцмережа Facebook оголосила, що надсилатиме поштові листівки замовникам політичної реклами, аби переконатися, що вони зі США. На листівках буде вказаний код, за допомогою якого замовник реклами буде підтверджувати свою особистість та місце перебування.

Раніше після інциденту з масовою стріляниною у Паркленді майданчик для пошуку покупок «Google Shopping» прибрав з результатів видачі усі товари зі словом «зброя». Під фільтрацію потрапили водяні пістолети (water guns), будь-які товари зі згадкою музичного гурту «Guns N’ Roses» та бургундське вино (Burgundy wine).

Також у 2016 році журналісти виявили, що на майданчику Marketplace від Facebook публікувалися  оголошення про продаж зброї та наркотиків.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.