Facebook назвав найбільш обговорювані теми і події 2018 року

Соцмережа Facebook почала підбивати підсумки року. Серед головних світових подій — Міжнародний жіночий день, «Марш за наші життя» та проміжні вибори в США, вибори президента Бразилії, пише Media Sapiens
 

Як вказує у своєму оглядіFacebook, Міжнародний жіночий день стає топ темою вже другий рік поспіль. «Але в 2018 році обговорення щодо цієї теми були білш широкими. Жінки та чоловіки у всьому світі обговорювали широкий спектр тем, проблем та причин, пов'язаних із жінками», - зазначає соцмережа.

Рух «Марш за наші життя» (March for Our Lives) був створений після стрілянини в американській школі в штаті Флорида. Через Facebook організатори руху зібрали більше $2,5 млн для благодійних цілей.

Серед обговорюваних подій культури та спорту мережа Facebook відзначила Чемпіонат світу з футболу, Супербоул та весілля принца Гаррі та Меган Маркл. Також з 10 грудня соцмережа запустить персоналізовані підсумки року для кожного користувача.

Соцмережа також відзначила 100-річчя від дня народження Нельсона Мандели, а також постаті Стівена Гокінга, Долорес О'Ріордан, Арету Франклін, Ентоні Бурдена.

Нагадаємо, вчора компанія Google оприлюднила свій щорічний звіт Youtube Rewind, в якому зокрема зафіксувала найпопулярніші серед українців відео.Топ-10 найуспішніших українських кліпів очолило відео вітчизняного гурту KAZKA на пісню «Плакала».

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 5 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.