Дональд Туск разом із Порошенком привітають українців з Новим роком

Вперше в історії незалежної України, в Новорічну ніч Президент, вітаючи українців, буде виступати не один. Про це КНК. Медіа стало відомо від власних джерел з Адміністрації президента.

«Планується, що разом з президентом до України звернеться переможниця Євробачення-2016 Джамала; заступник командувача аеромобільних військ і герой України Андрій Ковальчук та параолімпійські чемпіони », - сказав нам джерело.

Також очікується, що до українців звернеться і один із західних політиків, який привітає всіх українською мовою. Його ім'я поки тримають в секреті. За даними видання, підготовкою президентського звернення, як і в минулому році, займаються політтехнологи Віктор Уколов і Олег Медведєв. За традицією, всі зможуть побачити привітання Президента 31 грудня о 23:55.

Як вдалось дізнатись PRпорталу, цим загадковим західним політиком виявився Голова Європейської ради Дональд Туск.

Джерело в Адміністації президента повідомило PRпорталу, що ідея по залученню відомих українців та  Дональда Туска належить завідувачу відділу Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Володимиру Горковенку.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.