Депутатом Європарламенту від Кіпру став 24-річний ютуб-блогер

 

Депутатом Європарламенту від Кіпру став незалежний кандидат, 24-річий ютуб-блогер Фідіас Панайоту, повідомило Cyprus Mail.

Загалом від Кіпру до Європарламенту обрали шістьох депутатів. Згідно з підрахунком голосів виборців, блогер посів третє місце.

«Це, мабуть, перший випадок, коли був обраний повністю незалежний кандидат, який не мав зв’язку з жодною політичною партією, але з соціальними мережами як його основною зброєю», — написав Фідіас Панайоту з-приводу своєї перемоги.

Він додав, що результати виборів мають бути тривожними для політичного істеблішменту. Він закликав традиційних політиків залишити позаду свої «конфлікти» і пам’ятати, що вони служать людям, а не власним інтересам, повідомило InCyprus.Philenews.

Фідіас Панайоту у присутності батька оголошує про намір балотуватися до Європарламенту / in-cyprus.philenews.com

Видання нагадує, що кілька місяців тому, оголосивши про свій намір балотуватися в Європарламент Фідіас Панайоту на відео в трьох краватках, піджаку та шортах. Він відверто зізнався, що нічого не знає ні про політику, ні про Європейський Союз, але пообіцяв вивчити це.

Проте напередодні виборів у неділю Фідіас, який служив у Командуванні підводного флоту кіпрської армії, визнав, що в минулому підтримував ультраправу політсилу ELAM.

Після своєї перемоги Фідіас Панайоту влаштував вечірку для підписників та виборців на площі Елефтерія в Нікосії. На ній він сказав: «Ми пишемо історію. Не лише на Кіпрі, а й на міжнародному рівні».

Фідіас Панайоту має близько 2,6 мільйона підписників на своєму ютуб-каналі, відколи почав публікувати відео у 2019 році. У «ТікТоці» у нього 165,5 тис. підписників, а в «Інстаграмі» — 237 тис.

Источник: 
PRпортал