CNN очікує від Трампа підтвердження того, що новини каналу є фейковими

Телеканал CNN стверджує, що штаб обраного президента США Дональда Трампа повинен пояснити, чому вважає новини каналу неправдивими.
 

Про це йдеться у офіційній заяві керівництва CNN, розміщеній на офіційному сайті, пише Еспресо.ТВ

Таким чином, у виданні пояснюють, що команді Трампа відомо про те, що CNN, навідміну від Buzzfeed, публікує лише ретельно відібрану інформацію про діяльність влади. Тим часом Buzzfeed оприлюднив непідтверджені записки. 

"Ми повністю впевнені в нашому висвітленні подій. Воно являє собою ядро того, що захищає Перша поправка, – інформування людей про внутрішню роботу влади; в цьому випадку – інформаційні матеріали, підготовлені минулого тижня для президента Обами і обраного президента Трампа", - наголосили у виданні.

CNN зазначає, що віришило не публікувати будь-яких деталей щодо 35-сторінкового документа, який нібито є компроматом на майбутнього президента, тому що не знайшли підтверджень тому, що міститься в доповіді.

Беручи до уваги, що члени команди Трампа настільки голосно критикували нашу подачу новин, ми закликаємо їх визначити й уточнити, що вони вважають неточним", - підсумували у CNN.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

5 + 10 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.