Чорновіл розшукує Тимошенко

Політичний експерт Тарас Чорновіл у себе на фейсбук-сторінці поцікавився куди зникла Юлія Тимошенко. 

"Увесь час позапланової відпустки її не було чути (злі язики говорять, що поновлювала пластику). В кінці минулого тижня вийшла на прямий ефір на 112 каналі, отримала майже 2 години вільного часу, хоча при тому сам канал обізвала останніми словами... А потім зникла", - написав Тарас Чорновіл.

Тарас Чорновіл очікував від Юлії Тимошенко гучних звинувачень на погоджувальній у понеділок, але замість неї "доволі жалюгідно відбивався адвокат мафії Власенко", а у вівторок депутатська розминка у сесійній залі також пройшла без Тимошенко, а "від фракції доволі беззубо виступив Крулько", а у середу "представники фракції "Родіна" взагалі не брала слова у виступах від депутатів... "

"А тиждень же для Юлі ой який цікавий. Вона прагнула крові Гройсмана, коли Конституція це забороняла. Тепер можна, а вона мовчить. Обурювалася Луценком. Він готовий сам звітувати, а Жуля на випередження цієї вимоги не висувала... Іще купа всього з її улюбленого репертуару відбувається, а лідерші нема.Можливо я щось пропустив і всьому цьому є якесь закономірне пояснення. Тільки не можна поважною причиною називати якісь закордонні візити під час сесійного тижня, бо це суворо заборонено всім за винятком офіційної делегації в ПАРЄ й інших міжпарламентських асамблеях. У мене є своя версія пояснення, але вона трохи образлива, тому промовчу", - написав Тарас Чорновіл.

Источник: 
PRпортал

Comments (6)

Leave a comment

20 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.