Активісти принесли голові НБУ колорадських жуків

 «Антикорупційне Бюро України»  вимагає від Національного Банку Україну оприлюднити назви банків, які причетні до відмивання грошей та можливого фінансування сепаратистських рухів на сході України. Про це під час акції під стінами НБУ заявив заступник голови Антикорупційного Бюро Олександр Сінько.

«Ще   25 березня  на засіданні Кабінету Міністрів голова НБУ Степан Кубів заявив, що 12 банків "відмили" 142 млрд. грн.  Громадськість вимагає оприлюднити назви цих банків та результати перевірки фінансових установ»,  - нагадав він.

«Таке замовчування,  яке триває уже  три місяці може бути свідченням корупції в Національному банку. Народ має знати правду. Ми вимагаємо оприлюднити назви банків, які вкрали 142 мільярд, - вважає Антикорупційне бюро України.

За словами Олександра Сенька, Брокбізнесбанк, який належить Януковичу – ліквідовано. Це позитив. Ще по двох банках, які наближанні до  сімї Януковича і належать   Кауфману і Грановського -  Фінбанку та Платінум-банку -  зареєстрована слідча комісія в парламенті. Ці банки, за словами експертів причетні до відмивання грошей і, можливо, фінансуванню сепаратистів.

«Ми вимагаємо звіту голови Нацбданку по Платінум-банку, Фінбанку й інших фінансових установ, які розкрадали український бюджет. Гроші потрібно повернути й направити на переозброєння армії та соціальні програми» - наголосив Сенько.

Учасники акції принесли під стіни НБУ колорадських жуків та вручили представникам банку віник та совок. «Це символічна дія, з вимогою зачистити територію України від «коло радів» та їх спонсорів», - прокоментував Олександр Сенько.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

9 + 10 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.