Саша Боровик

 • Редакція PRпорталу та експерти Communication group проаналізували усі 40 програм «Чорного дзеркала», котрі вийшли  в ефір на телеканалі «Інтер» у минулому 2016 році. За рік на «ЧЗ» побувало 166 спікерів. Зокрема, 100 політиків та урядовців. Решта – це експерти.
  5 лет 4 месяца назад
 • «Вони приїхали, я сказав що я хочу записати все інтерв'ю на мобільний телефон, вони були не проти. Я виклав на своїй сторінці в Facebook свою версію, де я говорив про окупацію Криму про війну і так далі», - стверджує екс-депутат. Однак у фінальній версії програми, говорить Боровик, «Росія 24» вирізала важливу частину бесіди. 
  4 года 11 месяцев назад
 • Соратник Михайла Саакашвілі Саша Боровик з'явився на телеканалі Росія24 та довго розповідав про олігархічний режим Петра Порошенка.
  4 года 11 месяцев назад
 • Заступник губернатора Одеської області Саша Боровик в ефірі Громадського прокоментував заяви депутата від БПП Сергія Березенка про те, що в разі дострокових виборів до парламенту «Солідарність» Порошенка піде разом з Саакашвілі.
  6 лет 2 месяца назад
 • "Думаю, що нас чекає рік політичної боротьби. Хтось із нашої команди, судячи з усього, прагнутиме увійти до Кабміну, щоб друга частина команди залишалась в Одесі. І з'явились важелі (для реалізації. - ред.) змін, які потрібно провести як в Одеській області, так і у всій країні. Багато цих змін у такій централізованій державі як Україна неможливо провести без важелів впливу у Києві", - зазначив Боровик, якого днями призначили на посаду в. о. заступника голови ОДА.
  6 лет 4 месяца назад
 • Иски Саши Боровика к Приморской районной и Одесской городской избирательной комиссии отклонены. Также оставлен без рассмотрения иск партии "Батькивщина" о пересмотре результатов выборов в горсовет в Приморском районе.
  6 лет 6 месяцев назад
 • После трех суток напряженного подсчета голосов, Одесская территориальная избирательная комиссия объявила действующего мэра Одессы Геннадия Труханова победителем выборов на пост городского головы.
  6 лет 7 месяцев назад

Страницы