Темник для "слуг народу"

Цікавий документ потрапив до рук журналістів  ТК "Путч". це темник для "слуг народу" як коментувати "мінськ", "формулу Штанмайєра" та "розведення військ". 

Текст створений у форматі Word а налаштуваннях файлу видно, що він створений Денисом Семеновим. 

Людина з таким прізвищем спіробітничає як  політтехнолог з партією Зеленського. У минулому головний редактор журналу «Фокус» та працював на Ігоря Коломойського та Віктора Пінчука разом із шеф-редактором цього ж виданиня, а нині нардепом Микитою Потураєвим. 

Щоб не було питань ми просто їх заскрінили. Викладаємо кожен скрін окремо. ЧитайТЕ! ДумайТЕ!:


Одним словом "зрада скасовується". Ну, ви зрозуміли звідки ця цитата? Правда, "що буде далі" геть незрозуміло


"Слуги народу" намагаються вбити у голови, що попри їхні провали країні, точніше, їм "потрібна єдність". Звичайно, знайшлося місце і для "папєрєдніків", які знову хочуть грабувати країну. Правда, от про Ігоря Коломойського у "темнику" забули вказати


Ну, тут для тих, хто не зрозумів з першого разу. Цікавий пункт про Закон про особливий статус: "На зустрічі у Нормандському форматі новий Закон про особливий статус підписуватися НЕ буде. Нинішній закон діє до 31 грудня. З 1 січня буде новий закон. Новий закон буде написано не в кулуарах Офісу президента чи парламенту. Він буде написаний у співпраці і публічному обговоренні з українським суспільством. Жодна «червона лінія» не буде перетнута"


І важливий момент - "розведення військ". Розведення є, але зрада, як відомо, відміняється

Источник: 
PRпортал