Про Порошенка в Іспанії

Спочатку не хотів писати про Порошенка в Іспанії, щоб не казали, що  це PR. Але...


Наскільки мені вдалося довідатися поїздка була на 8 березня і без охорони. Мабуть Петро Олексійович вирішив привітати дружину. Можна припустити, що хтось застудився, тому він і заїхав у аптеку.
Звертає увагу, що він у витягнутому светрі і простих джинсах, а не в костюмі від Гучі в яких так люблять ходити наші українські політики. І не тільки бізнесмени, які заробили багато грошей, але й ті, які все життя є державними службовцями і в принципі не мали б мати грошей на такий дорогий костюм.

Звичайно ж він без охорони, не так як в Україні, де йде війна і кожен ублюдок з поза лінії розмежування мріє вбити Президента, як посадовця на якому в кінцевому рахунку замкнена вся оборона країни.
Але він також і без прислуги - це явище поширене серед української бидло-"еліти", які самі в магазин ніколи не ходять. Мені довелося бути нардепом у фракції БЮТ з 2007 по 2012 рр, де було чимало тодішніх тіньових парламентських мільйонерів - ви б послухали їхні розмови. Для нас, звичайних людей. це просто космос!


Наприклад, дехто з моїх колег гидував відпочивати за кордоном у готелях, дешевших за 500 євро на добу. Як на мене таких готелів настільки мало, що їх ще треба вміти знайти. Інший "колега" завжди брав в оренду яхти, але не коротші від 30 метрів, бо його, бачте, "укачувало". Оренда такої чималенької яхти коштує не менше 10 тис євро на добу.

Не так давно один борець за народне щастя і полум'яний український лівоцентрист був помічений з сім'єю в Іспанії на віллі за 3 тис євро на добу. За декларацією він, звичайно ж, (на відміну від президента, що заплатив податки з 61 млн грн доходу), цілий рік офіційно "бідує" виключно на парламентську зарплату 3,5 тис грн/міс і навіть не має власного житла у Києві.

Поїхати в в іспанську провінцію, при чому не на Коста Браво і не в Кальпе, а в далеку Галіцію і ходити там в джинсах і светрі в аптеку та простий ресторан - мабуть вони з такого кепкують, що він як лох. Для тих, хто їздить вулицями Києва у незадекларованих Кадиллаках, а потім, знявши піджак від Версачі, демонстративно цілує корів - це не по понятіям.

Це все, що я хотів сказати про цей випадок

Віктор Уколов

Источник: 
PRпортал