Про ковбасний комбінат Шустера і "святість" Наливайченка

Виявляється, "місію" Шустера в Україні можна виміряти цифрами. Емоції, з якими запрошені покидали студію вчора, надія - 38%, страх -29%, приниження – 33%. Є підстави вважати, що такий же настрій, тобто домінування страху і приниження, Шустер посіяв і по всій країні, за межами аудиторії, перед телевізорами.

Хай кожен сам собі вирішує, на кого працює такий результат, на владу, чи на опозицію, на Україну чи на Росію. Як на мене, влада надто ліберальнічає з цим диверсантом... 

Ціну свободи слова і своє специфічне ставлення до неї як до товару Шустер продемонстрував вчора, неначе в пику своїм активним захисникам.

Після того, як Сергій Лещенко традиційно відбомбився по городу Порошенка, його прости вигнали із студії, щоб не потоптав грядку Юлії Володимирівни.

І ще один нюанс кидається у вічі: у Савіка є неначе співведучі, які незмінно присутні в кожному ефірі. Таке враження, ніби купили проїзний абонемент і катаються без обмежень.

Наприклад, Наливайченко, до Савіка як на роботу. І, якщо ви не полінуєтеся набрати в пошуковику "Сейшели", вони вам виваляться разом з Наливайченком. Про це, до речі, Лещенко зміг вчора сказати в ефірі - Шустер не встиг заткнути йому рота. 

І останнє, цікаво, чи могло би шоу з такою кричущою невідповідністю журналістським стандартам виходити в Європі. Там демократичний простір, але є певні "гості", які не дозволяють м'ясокомбінатам класти в ковбасу волосся, а тим більше - бите скло.

Oleg Medvedev

Источник: 
PRпортал