Новий візуальний образ України: перша порція креативів

Нещодавно редакція MMR запропонувала креативникам візуалізувати нові цінності держави та кожного з нас. Першим відгункулося агентство banda, їх постери можна переглянути тут.

Ділимося з вами першою порцією креативів та легендами-супроводом до них:

  • Образ перемоги України — це всебічна ізоляція росії. Бо варварство має бути замкненим та обмеженим у певних кордонах. Не мати права доступу у будь-якому вигляді до цивілізованого світу. Для нас ізоляція росії виглядає так.

Автор: команда FSS Consulting Agency

  • Багато хто з нас переоцінив певні речі у своєму житті після початку війни. Про це написані десятки дописів у соцмережах, статей та створено безліч мемчиків. Ключова потреба українців, яка закладена у ДНК, — це незалежність та свобода! Сьогодні саме вони стали базовими потребами у порівнянні зі звичайними біологічними. Ми ж зі свого боку переосмислили потреби та цінності українців, які викарбувались на фоні війни. Кожній сходинці класичної піраміди відповідає сходинка з потребами українця. 

Автор: команда FSS Consulting Agency

  • Україна — прекрасна, горда і нескорена.

Автор: Svitlana Shebika

  • Фраза, що стала символом боротьби, відмови здаватися та коритися, символом свободи.

Автор: Svitlana Shebika

  • Pray for Ukraine. Війна принесла невинні жертви в нашу країну. І ця скорбота відображена в збірному образі всіх матерів, які моляться за Україну.

Автор: Yurii Shypota 

  • Слава ЗСУ! Для воїнів, які захищають свою землю від загарбників, ця війна священна. І всі герої цієї боротьби стають святими. Адже всі ми в цей час молимося, щоб ЗСУ перемогли окупантів.

Автор: Yurii Shypota 

  • Ніхто не має залишатися осторонь — спорт ніколи не був поза політикою. Сьогодні для України важливі перемоги на всіх фронтах, а спортсмени мають розказувати світу правду. Ковзани з таким дизайном зробив капітан чинного чемпіона України — «Донбасу» — Віктор Захаров на честь дня Єднання. У цих ковзанах Віктор зіграв і останній перед війною матч. Це символ єднання, символ незламності духу. Борітеся — поборете. Правда за нами.

Автор: Українська хокейна ліга

  • Наразі ми зрозуміли, що сила людини вимірюється у здатності турбуватися, допомагати, співчувати та підтримувати. Кожне врятоване життя — це маленька перемога, кожний, хто готує страви для переселенців, тероборони та ЗСУ, є надлюдиною. Немає маленьких вчинків, немає маленьких людей, є єдність та потужна віра у перемогу українців.

Автор: Дарина Чух

Автор: Дарина Чух

Автор: Oganes Melkonian
Production designer
SHAPE sight studio

Ви теж можете взяти участь у нашому проєкті. Для цього необхідно надіслати на адресу [email protected] віжуали (не більше двох, в форматі jpeg/png, розмір кожного файлу не більше 5 Мб, вертикальної орієнтації) та текстову легенду-супровід до них. 

 

Источник: 
PRпортал