Фейли передвиборчої реклами: курйозні фото та відео

Дев'яті вибори парламенту відбудуться вже за тиждень. Охочі пройти до Ради вдаються до будь-якого креативу, аби переконати виборця поставити галочку під їхньою партією чи прізвищем. Звісно, рекламна передвиборча кампанія не обійшлось без казусів. Як повідомляє PRпортал, цікаву підбірку зробили журналісти 24 каналу.

Фейли у друкованій рекламі

Традиційними були фейли у зовнішній рекламі. Ось, наприклад, за кого б ви проголосували: Гройсмана, Борто, Горвата чи за Скумбрію по 74 гривні?

політична реклама

Невже політика так змінює людей, що Оксана Савчук зовсім не схожа на Оксану?

Кожну неділю літр Гергія Кюрджиєва по гривні шістдесят копійок?

А якщо зустріти таку рекламу вночі, серце взагалі може піти у п'яти.

політична реклама

Фейли та відеопіар

Не відстає від креативу зовнішньої реклами і відеопіар учасників політичних перегонів. Ось Гриценко показує чоловікові, ну дуже схожому на Зеленського, як обіграти в шахи актора ну дуже схожого на Путіна.

Дивіться відео реклами Гриценка:

 

 А тут, знов у рекламі Гриценка, актор схожий на Коломойського намагається купити політиків.

Відео реклами Гриценка:

 

А в цій рекламі телеведучий Олександр Дубінський не вигадав нічого кращого, ніж поматюкатись у зверненні до виборців.

Відео: Дубінський матюкається у рекламі

 

Що кажуть експерти

Політолог Сергій Гайдай проаналізував рекламну кампанію на виборах до парламенту. Каже, кандидати підкуповують електорат з білбордів та екранів більше не гречкою та обіцянками знизити тарифи, а просто зеленим кольором на фоні своєї персони. Через запит суспільства на нові обличчя та велику підтримку президентської партії, охочі просочитись у Раду об'єднали обидва попити в одну пропозицію і без жодних докорів сумління маскуються під представників популярних партій. 

Там буде в якомусь вигляді присутнє поняття "Слуга народу" чи "Голос", тому що ця партія теж в тренді, на Західній Україні,
– пояснив політолог Сергій Гайдай.

Основний креатив політиків обертається навколо теми "новий/старий політик". І найголовніше – це, ймовірно, остання рекламна компанія, коли у парламент проходять мажоритарники. Це означає, що спілкування з виборцями на вулиці потроху йде в минуле, і тепер про політиків виборці будуть чути лише з екранів та білбордів.

 

Источник: 
PRпортал