Японський хост-клуб влаштував фотосесію з нацистською тематикою. Тепер вибачається за «необізнаність»

Співробітники японського хост-клубу позували з прикрашеними свастикою пляшками і були одягнені в костюми, що нагадують форму німецької армії часів Другої світової війни. Це обурило багатьох, після чого клубу довелось вибачатися.Про це пише Vice.

Хост-клуб — це тип нічного клубу, куди почасти люди приходять випити і розважитися, а їх зустрічають і супроводжують співробітники закладу. Переважно такі клуби поширені в Японії. 

Хост-клуб Unfair у південній префектурі Осаки тільки нещодавно відкрився і вирішив влаштувати фотосесію для своїх співробітників. Але тематику для неї вибрав невдалу — нацизм. 

Так, у соцмережах опублікували фото, на яких співробітники позують в уніформі, що нагадує уніформу нацистської армії, з нарукавниками зі свастикою. Навіть пляшки шампанського були прикрашені свастикою.

Використання нацистської символіки викликало різку реакцію серед користувачів соціальних мереж, хоча цей інцидент не набув широкого висвітлення в японських ЗМІ. Материнська компанія клубу Host X Host після цього вирішила закрити заклад.

Британська некомерційна організація «Кампанія проти антисемітизму» назвала клуб «огидним». А єврейська правозахисна організація Центр Симона Візенталя написала:  «Передбачається, що японських жінок приваблюють чоловіки, одягнені як нацистські вбивці з СС? Підле осквернення пам'яті 6 мільйонів євреїв, жертв нацистського Голокосту».

У своїй заяві компанія-засновниця клубу заявила, що «щиро вибачається за відсутність знань та обізнаності».

«Ми принесли дискомфорт багатьом людям. Ми серйозно сприймемо ваші коментарі і постараємося зробити так, щоб подібне більше ніколи не повторилося», — йдеться в повідомленні.

У 2016 році айдол-гурт японської музичної компанії Sony Music Entertainment також зазнала критики за свою нацистську зовнішність.

Учасників гурту Keyakizaka46 носили сукні, схожі на військові пальто, чорні плащі та офіцерські кашкети з символом, що нагадує нацистського орла. Продюсер групи і Sony Music тоді також вибачалися за «непорозуміння».

Источник: 
PRпортал