"Використовують кліматичну зброю": у Держдумі РФ знайшли "американський слід" в аномально теплій зимі

У російській Держдумі стверджують, що аномально тепла зима в РФ може свідчити про застосування США кліматичної зброї. Про це в інтерв'ю радіостанції "Говорит Москва" заявив депутат Думи Олексій Журавльов, передають російські ЗМІ.

"Я не виключаю [таку можливість]. Сьогодні Америка, яка в передових технологіях використовує все, що тільки можна", - сказав депутат. Журавльов також зазначив, що вважає кліматичні зміни в РФ невипадковими.

За його словами, "вперше американці випробовували цей тип зброї у В'єтнамі, і, незважаючи на сучасну міжнародну заборону, Вашингтон продовжує її розробку". США, вважає Журавльов, вдається застосовувати кліматичну зброю завдяки тому, що вони проводять випробування як "дослідження". "Якщо вона [вічна мерзлота] зараз попливе, це буде катастрофа, це велика проблема. Це знають американці, і вони відчувають цю зброю", - пояснив він.

Журавльов зазначив, що Росія постраждає через це найсильніше.

Як повідомляв УНІАН, одіозний керівник ЛДПР Володимир Жириновський запропонував заборонити продаж алкогольних напоїв у буфетах та їдальнях Державної думи РФ.

 

Источник: 
PRпортал