Суд Перу назвав Білла Гейтса і Джорджа Сороса «творцями» коронавірусу

Апеляційний суд провінцій Чінча і Піско (Перу) звинуватив Білла Гейтса, Джорджа Сороса, сім'ю Рокфеллер та інших мільярдерів в "створенні коронавірусу".

 
Про це повідомляє місцева газета Perú 21.

У постанові суду, яка була підписана суддями Тіто Гальєгос, Луїсом Легією і Тоні Чангараей в зв’язку з апеляцією на продовження терміну попереднього ув’язнення для обвинуваченого у справі про зґвалтування, стверджується, що “злочинні еліти, які домінують в світі”, могли створити коронавірус.

“Жоден світовий уряд, фізична або юридична особа, а також представники захисту не можуть підтвердити, що ця пандемія має “передбачуваністю”, за винятком її творців з числа причетних до нового світового порядку, таких як Білл Гейтс, Сорос, Рокфеллер та інші люди , які керували та продовжують керувати нею в умовах крайньої секретності зі своїх глобальних корпорацій, які роблять прогнози аж до 2030 року”, – йдеться в документі.

Наразі державне відомство, яке відповідає за контроль над судовою владою в Перу – OCMA, почало розслідування відносно суддів, які винесли таке рішення.

Источник: 
PRпортал