Павло Зібров потрапив у скандал, підтримавши скандального сепаратиста Струка

Український співак Павло Зібров, який розповів, навіщо вдома тримає рушницю, потрапив у скандал.

Справа в тому, що народний артист підтримав скандального сепаратиста, колишнього нардепа-регіонала Володимира Струка. На своїй сторінці в Instagram Струк запостив фото, де зображений разом із Зібровим.

"Друг нашого фонду, народний артист України, Павло Зібров. З такими людьми Луганщина непереможна!" – підписав світлину Струк. 

Поведінка Зіброва обурила ветеранів АТО Луганської області. Так, боєць батальйону "Айдар" Юрій Куліченко звернувся до Зіброва і нагадав йому, що саме Струк був одним із організаторів фейкового референдуму щодо від'єднання Луганської області від України. 

"Тих, хто розв’язав війну у нашому домі ми знаємо поіменно. Серед них і оцей покидьок з Луганська Володимир Струк, з яким ви так гарно позуєте на фото, яке він розмістив на своїх ресурсах. Сподіваємось, що це архів і ви вже давно забули про знайомство з ним. А якщо не забули, то нагадуємо, що це – сепаратист Струк, який балотується нині у нардепи по 113 виборчому округу. Він анонсував концерти на свою підтримку за вашою участю. Ви про це в курсі, пане Зібров? Якщо ні, то нагадуємо, що Струк, будучи в 2014 р. нардепом від Партії Регіонів, організовував і фінансував загони бойовиків т. з. "ЛНР", активно облаштовував блокпости, та напряму був причетним до розв’язання війни на сході України, через яку гинуть і по сьогодні тисячі українських громадян. На фінансованих особисто ним блокпостах загинуло найбільше українських патріотів та простих громадян. Він є кримінальним авторитетом з 90-х та злочинцем, якого внесли до бази "Миротворець" як сепаратиста, поплічника терористів, особу, яка здійснила діяння проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, руки якого по лікоть у крові. Пане Зібров, по лікоть у крові! Ви дійсно хочете підтримати цього злочинця, ви дійсно будете співати на його замовлення?!" – звернувся до Зіброва Куліченко.

Зауважимо, що Володимир Струк дав розпорядження побудувати блокпост №3 на виїзді з селища Ювілейне, що під Луганськом.

"Я розмовляла з людиною з найближчого оточення Єфремова в 2014 році. Він тоді мені говорив, що Струк перший блокпост біля повороту на Ювілейний з донецької траси озброїв особисто своїми запасами", – розповідала журналістка Марина Воротинцева. 

За інформацією місцевих ЗМІ, за ініціативою Струка були створені загони самооборони з колишніх афганців і людей, "які воювали в гарячих точках".

"Завдяки народному депутату створені загони самооборони. Все у нас буде нормально", – розповідав учасник такого загону.

За кілька тижнів цей загін перетвориться на частину батальйону "Зоря" та бригади "Бетмен", якою керуватиме охоронець нічного клубу Олексій Бєднов. Він ходив на мітинги зі Струком ще в квітні. До серпня Бєднов організує тортурні камери в підвалі гуртожитку Східноукраїнського університету імені Володимира Даля. Туди будуть боятися потрапити більше, ніж у захоплене СБУ.

Источник: 
PRпортал