"Оху…но". Нардеп від "Слуг" зробив фото в Карпатах у худі з російським матюком

Світлину у скандальному худі на фоні Карпат Віталій Безгін виклав на своїй facebook-сторінці, інформує "Еспресо.Захід".

А свою позицію він виклав у першому коментарі:

"Окремо для моралістів, стилістів та фахівців з питання "як має одягатись політик": я ношу той одяг, який мені подобається і є зручним, особливо коли на відпочинку. А не займаюся політичним лицемірством. Розумію, що комусь набагато приємніше бачити політиків, які з трибуни волають про єдність з народом в костюмі Том Форд за 5000€, потім сідають в Range Rover з охороною, який везе їх на приватний літак, що прямує з Жулян в Куршевель. Зато досвідчені політики. Але я краще залишуся собою і не буду себе обмежувати в праві підтримувати українського виробника та відпочивати в українських Карпатах".

Про відповідального українського виробника йому пояснили інші користувачі. Зокрема Ілля Крутенко написав: "У мене питання до власників бренду, які є руснею і не можуть сайт перекласти нормальною мовою, навіть після прийняття відповідного закону. Вас, як депутата і законотворця, не бентежить рекламувати бренд, який порушує законодавство?".

Не бентежить, зазначив нардеп. І усю провину за цей недогляд спрямував на мовного омбудсмена, а сам просто, наче, не додивився. Та його ще раз поставили на місце: "Ця проблема не сьогодні виникла. До власників ще півроку тому зверталися. Але якщо власник – русня, то чхати він хотів на права україномовних українців".

Інша дописувачка, Олена Левчинська, провела паралелі з дебатами Володимира Зеленського, де його квартальний друг Євген Кошовий прийшов у одязі з іншим лайливим написом:

"Тренд продовжується. Кошовий на стадіоні у 2019 почав, ви в 2022-му продовжуєте. Такий собі розвиток. Скоріше тупотіння на місці. "Новые лица" за рівнем культури, та і спроможностей теж, виявились набагато гірші, ніж старі політики. На жаль".

Нагадуємо, Віталій Безгін народився у Криму. Навчався у Києві. До виборів працював у індустрії реклами, дизайну і комунікації. У Верховну Раду потрапив по списку партії "Слуга Народу" (№77) по неформальній квоті експрем'єра Олексія Гончарука.

Источник: 
PRпортал